محور بادامک آب وهوای یزد هواشناسی یزد کمینه دما

محور بادامک: آب وهوای یزد هواشناسی یزد کمینه دما بیشینه دما امروز یکشنبه 3.اردیبهشت استان یزد

گت بلاگز اقتصادی ارتقای محصولات صنعتی، نیازمند ورود ماشین‌آلات پیشرفته

معاون توسعه سرمایه گذاری‌های صنعتی شرکت نوسازی گفت: یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار در سرعت تولید، کیفیت و قیمت تمام شده است محصولات صنعتی، بهره‌گیری از ماشی

ارتقای محصولات صنعتی، نیازمند ورود ماشین‌آلات پیشرفته

فرداد دلیری معاون توسعه سرمایه گذاری های صنعتی شرکت نوسازی و توسعه صنایع کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان،گفت: یکی از مهمترین عوامل تأثیرگذار در سرعت تولید، کیفیت و قیمت تمام شده است محصولات صنعتی، بهره گیری از ماشین آلات مدرن و تکنولوژی روز دنیا هست، اگرچه که نباید از فاکتور مدیریت لجستیک غافل ماند.
وی در ادامه افزود: ما به دنبال این هستیم که ماشین آلات روز دنیا را وارد کشور کنیم و از این جهت علاقمند به همکاری و سرمایه گذاری با صاحبان تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی بوده و زمینه های مورد نیاز را جهت همکاری خارجی ها با کارخانه های داخلی فراهم کرده ایم.
دلیری همچنین تصریح کرد: اگر تنها، واردکننده ماشین آلات باشیم و در زمینه تولید کم کاری کنیم، بعد از گذشت چند سال دوباره از تکنولوژی روز دنیا عقب مانده و باز مجبور به واردات خواهیم شد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا زیربنای مورد نیاز جهت همکاری و تولید شرکتهای خارجی در داخل کشور فراهم هست، اذعان داشت: نیروی انسانی و امکانات آهنگری و ماشین کاری بسیار خوبی در کشور داریم و زیربنای مورد نیاز جهت ورود تکنولوژی های تازه و سرمایه گذاری در کارخانه های موجود فراهم است.
معاون توسعه سرمایه گذاری های صنعتی شرکت ایدرو افزود: در صورتیکه شرکت های بین المللی ساخت ماشین آلات در کشور عزیزمان ایران سرمایه گذاری و تولید یکسان داشته باشند، در آینده از جهت صنعتی در خاورمیانه، نظیر نخواهیم داشت.
دلیری با اشاره به برطرف نشدن عنوان پرسشها بانکی و سوئیفت، تأکید کرد: در حال حاضر تعداد کمی از بانک های جهانی به صورت محدود روابط بانکی با کشور عزیزمان ایران را پذیرفته اند .

عبارات مهم : ایران

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | تکنولوژی | سرمایه گذاری | بانک های جهانی | سوییفت | ماشین آلات صنعتی | خاورمیانه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog